Şirketimiz ticari ve mühendislik alanlarındaki bilgi ve tecrübe birikimi ile, literatürü ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, gelecek yıllara ve kuşaklara taşımak üzere kısa ve uzun dönemli stratejiler uygulamaktadır. Şirketimiz ortakları ve kilit personeli bir araya gelmeden önce de, birçok şirkette muhtelif kademelerde önemli görevlerde bulunmuş, inşaat ve tesisat alanında yurtiçi ve yurtdışı pek çok projede deneyim ve başarılar elde etmişlerdir. İş geliştirme, proje, planlama, şirket yönetimi konularında da bilgi ve becerilerini defalarca ispatlamışlardır. Bu çatı altında görev yapan yönetici ve çalışanların bir numaralı ilkesi; ticari ve mesleki ahlak değerlerinden ödün vermeksizin sürdürmek, müşterilerini koşulsuz şekilde memnun etmektir. Planlama, projelendirme ve taahhüt

hizmetleri verilirken öncelikle emniyet, uygulanabilirlik, ilk yatırım maliyetlerindeki ekonomi, modern teknolojilerin kullanımı, işletme maliyetlerinde ekonomi ve uzun ekonomik ömre sahip sistemlerin kurulmasına önem verilmekte olup, imalat ve montajlarda yürürlükteki ulusal ve uluslararası standartlar ile yönetmelikler uygulanmaktadır. Bu sebeple, şirketimiz dürüst ve özenli hizmet gereksinimi duyan pek çok işveren tarafından tercih edilmektir.

MİSYONUMUZ
Gerçekleştirmiş olduğumuz bütün projelerimizde üzerimize düşeni en ideal şekilde tamamlamayı ilk hedefimiz olarak kabul ederek, projelerimizin her aşamasında, alanlarında uzman iş partnerlerimizle en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Belge ve Sertifikalar

 • Ankara Hilton Otel Ankara Hilton Oteli
  HVAC, Mekanik Tesisat ve Endüstriyel Mutfak Sistemleri
 • Star TV Star Tv Bölge Müdürlüğü - Ankara
  Doğalgaz Altyapı ve Üstyapı Sistemleri
 • TOKİ TOKİ 1. Bölge 664 Konut - Ankara
  Paslanmaz Metal Baca, Su Depo ve Korkuluk Sistemleri
 • Kızılay İş Merkezi Kızılay İş Merkezi
  HVAC, Mekanik Tesisat ve Endüstriyel Mutfak Sistemleri
 • TRT Genel Müdürlüğü TRT Genel Müdürlüğü
  HVAC, Mekanik Tesisat ve Endüstriyel Mutfak Sistemleri
Teknik Grup © 2012 Prosesim Bilişim Sis. ve Dan. San. Tic. Ltd. Şti.